Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe w Lublinie. Krzysztof Żuk wygrywa w pierwszej turze! [wyniki sondażowe]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2018 r. o 21:22 Powrót do artykułu
ŻUK nie wycofa się z przyjmowania uchodźców,bo nie ma tu nic do gadania.Jest to narxucone odgórnie przez jego eurokomunistyczną partyjkę.Gratuluje naiwności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arturo łubudubu,będziesz śpiewał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schet pogratulowal swojemu. Brawo Lublin. Zero rozwoju. Czyli naprawdę mmożna tym mieście udawać, że nie jest się kandydatem platformy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać tę 1 ligę, szczególnie na podzamczu, gdzie wieczny jarmark, brud i smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem.co się dzieje w miastach polskich że Brna w takie stare ukladziki. Zastój dla Lublina i tyle.
  Tak kropka wbrew pozorm ma sens: "Ja nie wiem." to jedyne co mądrego napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POtomkowie armii czerwonej trzymają się szeregów i nie dopuszczają uczciwości i rozsądku do głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ładny, może choć na kościelnego gdzieś na parafii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Tupolew odlot z Lublina
Zdaje sobie sprawę że można nie popierać kandydata z tej czy innej partii. Ale taki skrajny brak szacunku dla ofiary katastrofy mnie oburza. Więcej empatii mniej chamstwa.
 To samolot (Tupolew) też był ofiarą?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem.co się dzieje w miastach polskich że Brna w takie stare ukladziki. Zastój dla Lublina i tyle.
 w miastach ciężko wygrać wybory bełkotaniem o smoleńsku albo straszeniem uchodźcami...raz że mieszkańcy trochę bardziej rozgarnięci, dwa że jednak w wyborach samorządowych ludzie oczekują jakiegoś konkrentego działania w skali lokalnej, a nie tego że jak wygra ktoś z pisu to wszyscy będą co miesiąc na litewskim obchodzić miesięcznice katastrofy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo też cieszy żałośnie niskie poparcie dla Mariana Silnorękiego - niektóre sondaże dawały mu nawet w okolicach 5-6%, tymczasem zmieścił się w granicy błędu statystycznego - chyba jednak mieszakńcy uznali że nie chcą więcej takich burd łysych kiboli na mieście jak tydzień temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin dalej będzie miał zmiany tylko na papierze. Po co komu arena Lublin jak drogi w opłakanym stanie.
 Ty chyba w Lublinie nigdy nie byłeś. Nie będę ci wymieniał wszytskich dróg które wybudował Prezydent Żuk ale powiem ci o jednej. Obwodnica Lublina za którą zabiegali i Żuk i posłowie PO a w blasku fleszy otwierał ja ministrant Tułajew! Tak samo jak obwodnica Puław prace zaczęły się za czasów PO-PSL a otwierał ją KŁAMTEUSZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz podatki od nieruchomosci w góre, komunikacja w góre,dofinansowane Motoru pare milionów, i sprzedajemy kazdy kawałek ziemi w miescie pod developerke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK nie wycofa się z przyjmowania uchodźców,bo nie ma tu nic do gadania.Jest to narxucone odgórnie przez jego eurokomunistyczną partyjkę.Gratuluje naiwności...
 PIS przez 3 lata przyjął 3x więcej uchodźców niż PO przez 8 lat! Nikt już wam nie wierzy w te brednie. Poską ziemie sprzedaliście dwu-krotnie więcej niż przez wprowadzeniem tej ustawki o obrocie ziemią. Twój ojciec ksiądz kupił już kilkadziesiąt hektarów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz podatki od nieruchomosci w góre, komunikacja w góre,dofinansowane Motoru pare milionów, i sprzedajemy kazdy kawałek ziemi w miescie pod developerk
Na szczęscie te pieniądze pójdą na rozwój Lublina a nie dla czarnej mafii jakby wygrał ministrant!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POtomkowie armii czerwonej trzymają się szeregów i nie dopuszczają uczciwości i rozsądku do głosu.
 Przecięż piotrowicz, kryże, jasiński nie kandydowali w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwin o jaki rozwój Ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz podatki od nieruchomosci w góre, komunikacja w góre,dofinansowane Motoru pare milionów, i sprzedajemy kazdy kawałek ziemi w miescie pod developerk
Na szczęscie te pieniądze pójdą na rozwój Lublina a nie dla czarnej mafii jakby wygrał ministrant!
 rozwin o jaki rozwój Ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz podatki od nieruchomosci w góre, komunikacja w góre,dofinansowane Motoru pare milionów, i sprzedajemy kazdy kawałek ziemi w miescie pod developerk
Na szczęscie te pieniądze pójdą na rozwój Lublina a nie dla czarnej mafii jakby wygrał ministrant!
rozwin o jaki rozwój Ci chodzi?
 W sumie to masz racje, Żuk rozwinał Lublin bo kasa z Unii była ,teraz juz nie ma co rozwijac sie tu tylko bloki i bloki w sumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...